Author: D***a
Date:
Review: Very good quality item. Works great and same as photos.Easy to use.
Màu sắc: White U Châu Âu
Price: 1.539.400₫
Original Price: 1.772.000₫
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | White European Standard |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | Up to 999 lm |
| Contrast Ratio | 2,000 to 2,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LED |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se25040142664161328 |
Author: D***a
Date:
Review: Very good quality item. Works great and same as photos.Easy to use.
Màu sắc: White U Châu Âu
Author: K***a
Date:
Review: THIS WAS SO GOOD QUALITY IS AMAZING LIKE A REGULAR TV the sound is so good comes from the projector and the video quality is top
Màu sắc: trắng
Author: f***4
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ جيد جداً شكرا شي ان
Màu sắc: White U Châu Âu
Author: b***5
Date:
Review: مناسب حبيتحبيت صغير والجوده بالنسبه للسعر مناسب بسهوله الاستخدام
Màu sắc: Tiêu chuẩn Châu Âu Trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm